- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Inox, Πλαστικό |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 16 cm |
| Πλάτος | 36.5 cm |
| Μήκος | 63 cm |