- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Γενικής χρήσης |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Πηγή θερμότητας | Φούρνος |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Υψος | 3 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Μήκος | 29 cm |