- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Γενικής χρήσης |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Ανθρακούχος χάλυβας |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Πηγή θερμότητας | Φούρνος |
| Εσωτερικό υλικό | Ηλεκτρονική διεύθυνση |
| Οδηγίες χρήσης | Κατάλληλο για φούρνο |
| Υψος | 7.5 cm |
| Πλάτος | 41 cm |
| Μήκος | 27 cm |