- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Inox |
| Χρήση | Γενικής χρήσης |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Inox |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Πηγή θερμότητας | Φούρνος |
| Υψος | 4.8 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Μήκος | 45 cm |