
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χρήση | Γενικής χρήσης |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Πηγή θερμότητας | Αέριο, Ηλεκτρικός, Φούρνος, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή |
| Εσωτερικό υλικό | Κεραμικό, Μάρμαρο, Αλουμίνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο |
| Υψος | 6.5 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Μήκος | 20 cm |