- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Πηγή θερμότητας | Φούρνος |
| Εσωτερικό υλικό | Μάρμαρο |
| Οδηγίες χρήσης | Κατάλληλο για φούρνο, Πλύσιμο στο χέρι |
| Υψος | 5.2 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Μήκος | 18 cm |