(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Γενικής χρήσης |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Πηγή θερμότητας | Αέριο, Ηλεκτρικός, Φούρνος, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή |
| Εσωτερικό υλικό | Κεραμικό, Μάρμαρο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Διάμετρος | 28 cm |