- -48,57 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 34 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Βάρος | 2.4 Kg |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Χρονοδιακόπτης |
| Σχέδιο | Για τοίχο |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 20 m² |
| Εγγύηση | 24 μήνες |