- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Термометри |
|
| Τύπος θερμομέτρου | Υπέρυθρες, Ψηφιακό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μετρημένες τιμές | Θερμοκρασία σώματος, Повърхностна температура |
| Μέρος του σώματος | Αυτί |
| Χρήση | За уши |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 1 CR2032 3V |
| Μονάδα | °C, °F |
| Ελάχιστη μετρούμενη θερμοκρασία | 32 C |
| Μέγιστη μετρούμενη θερμοκρασία | 43 C |
| Μήκος | 15 cm |
| Διάμετρος | 6 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |