- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Конвекторни печки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Wi-Fi, Αδιάβροχο, Автоматична терморегулация |
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας | Ναι |
| Κατηγορία προστασίας | IPX4 |
| Επίπεδα ισχύος | 10 |
| Μέγιστη ισχύς | 1200 W |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 18 m2 |
| Επίπεδα ισχύος | 1200 W |
| Υψος | 40 cm |
| Πλάτος | 105 cm |
| Βάθος | 8.6 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |