
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Конвекторни печки |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Ασπρο / μαύρο |
| Λειτουργίες | Οθόνη LED, Wi-Fi, Κουμπί ενεργοποίησης - απενεργοποίησης |
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας | Οχι |
| Κατηγορία προστασίας | IPX4 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 1500 W |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 20 m2 |
| Υψος | 62 cm |
| Πλάτος | 38.5 cm |
| Βάθος | 24.5 cm |
| Βάρος | 5.5 Kg |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 60 μήνες |