Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Термоси и термо чаши |
|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Τύπος Προϊόντος | Θερμός |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Υγρά |
| Υψος | 12.3 cm |
| Πλάτος | 7.3 cm |
| Μήκος | 12.3 cm |
| Χωρητικότητα | 0.2 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |