- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Термоси и термо чаши |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Θερμός |
| Υλικό | Inox |
| Προορίζεται για | Υγρά |
| Βασικά χαρακτηριστικά | BPA Free, Εύκολος καθαρισμός, Φορητός |
| Υψος | 19 cm |
| Πλάτος | 9.7 cm |
| Μήκος | 6.7 cm |
| Βάρος | 0.412 Kg |