- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 3 kW
- Τύπος.
- Έλεγχος: Μηχανικός
- Παροχή: 1,5 - 2 l/min
- Πίεση λειτουργίας: 0,04 - 0,6 MPa
- Ρύθμιση θερμοκρασίας
- Βαθμός αντίστασης στο νερό: IPX4
- Μήκος καλωδίου: 1 m
- Ενεργειακή απόδοση
- Οικονομική κατανάλωση νερού
- Μειώνει τους λογαριασμούς ηλεκτρικού ρεύματος
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 18 x 24 x 9 cm
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V / 50 Hz
- Χρώμα: Λευκό
Σημαντικές υποδείξεις ασφαλείας:
- Κατά την πρώτη χρήση, αφήστε το νερό να τρέξει πριν συνδέσετε τη συσκευή στο δίκτυο
- Μην εγκαθιστάτε τη συσκευή σε εξωτερικούς χώρους ή σε χώρους με θερμοκρασία αέρα 0°C ή χαμηλότερη
- Εάν υπάρχει υποψία ότι το νερό στο εσωτερικό έχει παγώσει, η συσκευή δεν πρέπει να ενεργοποιείται μέχρι να αποψυχθεί πλήρως
- Χρησιμοποιήστε τη συσκευή μόνο με δίκτυο ρεύματος με προστασία από διαφορικό ρεύμα (διακόπτης κυκλώματος)
- Μην αφήνετε τα παιδιά να παίζουν με τη συσκευή ή να τη χρησιμοποιούν χωρίς γονική επίβλεψη
- Μετά τη διακοπή της χρήσης, η συσκευή πρέπει να αποσυνδέεται από την παροχή ρεύματος
Χαρακτηριστικά
Нагреватели за вода - Бойлери |
|
| Τύπος εντολής | Μονή |
| Μέγιστη ισχύς | 3 kW |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Τύπος στήριξης | Τοίχωμα |
| Χρώμα | Бледорозов/Виолетов, Бледорозов/Оранжев, Брик / тъмносин / бял, Бронз / Тъмна резеда, Бледорозов / Фуксия / Бял |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Χωρητικότητα | 2 l |
| Μέγιστη πίεση | 0.6 MPa |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 60 C |
| Ελάχιστη πίεση | 0.04 MPa |
| Όγκος θερμαινόμενου νερού (l / min) | 2 |
| Υψος | 18 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Βάθος | 9 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Τύπος τροφοδοσίας | 220 - 240 V |