- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тигани за палачинки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Αλουμίνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος τηγανιού | Για τηγανίτες |
| Πλάτος | 26 cm |
| Βάθος | 1.5 cm |
| Διάμετρος | 26 cm |