- -9,71 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | Full HD |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Google TV |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Amazon Prime |
| Καθρέφτης | Android |
| Ανάλυση | 1920 x 1080 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 10 W |
| Ασύρματος | Wi-Fi |
| Ηλεκτρική κατανάλωση | 74 W |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 61 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Βάρος με βάση | 6 Kg |