- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 126 cm (50``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Android |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Τεχνολογία HDR | Dolby Vision |
| Τεχνολογία εικόνας | Digital Noise Reduction, De-Contour |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 20 W |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 54 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |