- -56,24 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 109 cm (43``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | Full HD |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Android |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Amazon Prime |
| Βοηθός φωνής | Google assistant built in |
| Ανάλυση | 1920 x 1080 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Τεχνολογία ήχου | Ultra Surround, Equalizer, DTS, Dolby Processing, Volume balance, User Sound Mode |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 10 W |
| Σύστημα ήχου | 2 |
| Τύποι λιμένων | CI+ slot, 2 x USB, 3 x HDMI, 1 x RF |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Κατανάλωση ενέργειας σε κατάσταση αναμονής | 0.5 W |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 42 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Διαστάσεις με βάση | 63.6 x 95.6 x 27.5 cm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 55.4 x 95.6 x 8.6 cm |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 62.5 x 106 x 12.5 cm |
| Βάρος με βάση | 6.4 Kg |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος, Μπαταρίες, Βάση |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |
| Εγγύηση | 36 μήνες |