- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Έτος έναρξης | 2025 |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ειδική τεχνολογία | HDR |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Google TV |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Гласов асистент, Гласови команди |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Google TV |
| Καθρέφτης | Android |
| Βοηθός φωνής | Google assistant built in |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Τεχνολογία HDR | HLG, HDR 10 |
| Τεχνολογία εικόνας | 4K UHD |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-S, DVB-C2 |
| Τεχνολογία ήχου | Dolby Audio |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 20 W |
| Σύστημα ήχου | 2 |
| Έκδοση Bluetooth | 5.2 |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Διαστάσεις με βάση | 144.5 x 87.8 x 30 cm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 144.6 x 83.8 x 7.3 cm |
| Βάρος με βάση | 12.3 Kg |
| Βάρος χωρίς βάση | 12.2 Kg |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |