
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Έτος έναρξης | 2025 |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ειδική τεχνολογία | HDR |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Google TV |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Гласови команди |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Google TV |
| Καθρέφτης | Android |
| Βοηθός φωνής | Google assistant built in |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Τεχνολογία HDR | HLG, HDR 10 |
| Τεχνολογία εικόνας | 4K UHD |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T, DVB-S, DVB-C2 |
| Τεχνολογία ήχου | Dolby Audio |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 20 W |
| Σύστημα ήχου | 2 |
| Έκδοση Bluetooth | 5.2 |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Διαστάσεις με βάση | 95.7 x 60.4 x 18.5 cm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 95.7 x 55.8 x 7.2 cm |
| Βάρος με βάση | 5.6 Kg |
| Βάρος χωρίς βάση | 5.5 Kg |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |