Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 139 cm (55``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | OLED, Mini LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ειδική τεχνολογία | HDR, QLED, Mini LED |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Google TV |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Mirroring, Гласов асистент, Гласови команди, Подсветка, Вграден Chromecast, Семейни настройки |
| Τύπος επεξεργαστή | Dreamind Pro AI |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 144 Hz |
| Τεχνολογία HDR | HLG, HDR 10, HDR 10+, Dolby Vision |
| Τεχνολογία εικόνας | 4K Ultra HD |
| Τεχνολογία ήχου | Dolby Atmos, Dolby Audio |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 70 W |
| Σύστημα ήχου | 2.1 |
| Έκδοση Bluetooth | 5.1 |
| Τύποι λιμένων | 1 x Jack 3.5 mm, 2 x RF, 2 x USB 2.0, 1 x Digital Optical Out, 3 x HDMI 2.1, 1 X Composite AV |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Τυπικό Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ηλεκτρική κατανάλωση | 180 W |
| Κατανάλωση ενέργειας σε κατάσταση αναμονής | 0.5 W |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Διαστάσεις με βάση | 76.3 х 123.3 х 26.2 cm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 72.2 х 123.3 х 8.7 cm |
| Βάρος με βάση | 16.2 Kg |
| Βάρος χωρίς βάση | 15.4 Kg |
| Μεικτό βάρος | 19.2 Kg |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος |
| Συμβατό με VESA | 300 x 200 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |