- -10,27 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ποιότητα εικόνας | Full HD |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1 GB |
| Ανάλυση | 1920 x 1080 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Τεχνολογία HDR | HDR 10 |
| Τεχνολογία εικόνας | HDR 10 |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-T2 |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 10 kW |
| Τύποι λιμένων | 1 x RJ-45 |
| Ασύρματος | Wi-Fi |