- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Чайници |
|
| Χρώμα | Inox |
| Ενα είδος | Με εγχυτήρα |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Τσάι, Καφές |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Λειτουργίες | Шифрова ключалка, Λειτουργία απόβαρου |
| Υψος | 22 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Διάμετρος | 10 cm |