- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Λευκό, Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Παρασκευαστής γιαουρτιού |
| Εξουσία | 50 W |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ηχητικό σήμα |
| Ικανότητα μαγειρέματος | 1.4 l |
| Ωρα προετοιμασίας | 12 h |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 7 |
| Υψος | 16 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Μήκος | 29 cm |
| Βάρος | 3.5 Kg |