- -12,63 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 30.5 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Βάθος | 22 cm |
| Βάρος | 1.16 Kg |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Μπλε |
| Εξουσία | 2000 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση, Περιστροφή 360 μοιρών, Подвижен, миещ се филтър, Ψυχρή εξωτερική επιφάνεια, Бързо кипване |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |