- -2,99 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 21 cm |
| Πλάτος | 23.5 cm |
| Βάθος | 13.5 cm |
| Βάρος | 0.860 Kg |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 3000 W |
| Λειτουργίες | Χρήση χωρίς καλώδιο, Περιστροφή 360 μοιρών, Αφαιρούμενο φίλτρο, Подвижен филтър, Διατήρηση θερμοκρασίας, Κρύα λαβή, Εσωτερικός φωτισμός, Φωτισμός, Ψηφιακή οθόνη, Бързо кипване, 6 ρυθμίσεις θερμοκρασίας, Εξοικονόμησης ενέργειας, Ασφάλεια και προστασία από υπερθέρμανση, Sензорно управление, KeepWarm функция, Задаване на температурата, Έλεγχος αφής |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40 - 100 °C |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |