Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 31.3 cm |
| Πλάτος | 25.2 cm |
| Βάθος | 19 cm |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Εξουσία | 2400 W |
| Λειτουργίες | Ένδειξη LED, Χώρος αποθήκευσης καλωδίου ρεύματος, Αυτόματη διακοπή κατά τον βρασμό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |