Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 2x 1.5 V AAA |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 5 Kg |
| Ελάχιστο μετρούμενο βάρος | 1 g |
| Εγγύηση | 24 месеца |