- -3,07 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Εξυπνος | Οχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Σκληρυμένο γυαλί |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αυτόματη απενεργοποίηση, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Ένδειξη υπερφόρτωσης, Индикатор за нивотото на батерията, Αντιολισθητικά πόδια |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 180 Kg |
| Μονάδα | Κιλό - kg |
| Διαχωρισμός | 100 g |
| Μετρημένες τιμές | Βάρος σώματος (kg) |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 26 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |