- -11,25 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Εξυπνος | Οχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Σκληρυμένο γυαλί |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 2 x 3VCR2032 |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 180 g |
| Μονάδα | Λίβρα - lb, Κιλό - kg, Πέτρα - πέτρα |
| Αριθμός αποθηκευμένων χρηστών | 10 |
| Μετρημένες τιμές | Ποσοστό λιπώδους ιστού (%), Βάρος σώματος (kg), Ποσοστό νερού (%), Μυϊκό ποσοστό (%), Δείκτη μάζας σώματος |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Βάρος | 1.54 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |