- -2,05 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Εξυπνος | Οχι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Σκληρυμένο γυαλί, Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αυτόματη απενεργοποίηση, οθόνη LCD, Индикация за състояние на батерията, Индикация за претоварване |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 2 x AAA |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 180 Kg |
| Μονάδα | Λίβρα - lb, Κιλό - kg |
| Μετρημένες τιμές | Βάρος σώματος (kg) |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Ακρίβεια μέτρησης (+/-) | 50 g |
| Πλάτος | 28 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |