- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Data sheet
Мобилни телефони |
|
| Технология | 5G |
| Вътрешна памет | 128 GB |
| RAM памет | 8 GB |
| SIM слотове | Dual SIM |
| Модел процесор | Apple A18 |
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Видео резолюция | Full HD 4K |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Цвят | White |
| Тип телефон | Okostelefon |
| Тегло | 170 g |
| Година на лансиране | 2024 |
| Размери екран | 6.1 inch |
| Брой ядра | 16 |