- -5,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Машинки за подстригване |
|
| Material lame | Ceramică |
| Culoare | Gri |
| Trepte de taiere | 19 |
| Tip produs | Trimmer |
| Zona corporala | Cap, Barbă |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 2 |
| Autonomie | 180 min |
| Timp incarcare | 2.5 h |
| Capacitate acumulator | 2200 mAh |
| Latime | 4.7 cm |
| Lungime | 18.2 cm |
| Garanție | 24 luni |