- -35,79 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: Electric
- Putere: 5700 W
- Control prin senzor
- 3 zone de încălzire:
Stânga: Ø 23 cm, 2500 W
Dreapta față: Ø 14,5 cm, 1200 W
Spate dreapta: Ø 18 cm, 2000 W
- 17 niveluri de putere
- Ceas cu program electronic cu funcție de oprire
- Control TouchSelect
- Funcția ReStart
- Protecție pentru copii ChildLock
- Dimensiuni: Înălțime: 4,8 cm, Lățime: 58,3 cm, Lungime: 51,3 cm
- Greutate: 10 Kg
- Culoare: Negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 5700 W |
| Functii | Temporizator, Sigur pentru copii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Controlul temperaturii |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 17 |
| Numar arzatoare | 3 |
| Putere arzator mare | 2500 W |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Putere arzator normal | 2000 W |
| Inaltime | 4.8 cm |
| Latime | 58.3 cm |
| Adancime | 51.3 cm |
| Garanție | 24 luni |