- -7,67 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 3300 W |
| Functii | Temporizator, Indicator de căldură reziduală, Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii, Termostat |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Numar zone gatire | 2 |
| Inaltime | 5.5 cm |
| Latime | 52 cm |
| Adancime | 28.8 cm |
| Greutate | 4.7 Kg |
| Garanție | 60 месеца |