- -25,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică |
| Putere | 3500 W |
| Functii | Temporizator, Indicator de căldură reziduală, Protecție împotriva supraîncălzirii, Controlul temperaturii |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Inaltime | 5.9 cm |
| Latime | 52 cm |