- -10,23 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică |
| Putere | 6600 W |
| Functii | Temporizator, Indicator de căldură reziduală, Protecție împotriva supraîncălzirii, Controlul temperaturii |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Inaltime | 5.5 cm |
| Latime | 59 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Greutate | 9 Kg |
| Garanție | 60 месеца |