- -51,13 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică |
| Putere | 7200 W |
| Functii | Temporizator, Indicator de căldură reziduală, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip alimentare | Reţea |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Numar arzatoare | 4 |
| Inaltime | 6 cm |
| Latime | 52 cm |
| Adancime | 59 cm |
| Greutate | 9.6 Kg |