- -51,13 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică |
| Putere | 7400 W |
| Functii | Temporizator, Indicator de căldură reziduală, Senzor pentru prezența unei instanțe |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip plita | Inducţie |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 3 |
| Inaltime | 6 cm |
| Latime | 65.5 cm |
| Adancime | 58 cm |
| Greutate | 9.6 Kg |
| Dimensiuni spatiu incastrare | 56 x 49 cm |
| Garanție | 60 месеца |