
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: Electrică
- 2 zone de încălzire: mică: ø14,5 cm/1200 W, mare: ø18 cm/1800 W
- 9 trepte de putere
- Comandă: tactilă
- Comenzi frontale
- Fără ramă
- Indicator de căldură reziduală
- Dimensiuni (HxLxA): 4,75 x 29 x 52 cm
- Greutate brută: 4,5 kg
- Culoare: negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă |
| Putere | 3000 W |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Inaltime | 4.75 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Garanție | 60 luni |