
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: electrică
- 2 zone de încălzire: mică: ø14,5 cm/1200 W, mare: ø12-18 cm / 700 W-1700 W
- Control: tactil
- Funcție StopGo pentru întrerupere temporară
- Protecție ChildLock
- Funcție BoilControl: control automat
- Temporizator programabil
- StayWarm: funcție de menținere a căldurii
- Indicator de căldură reziduală
- Dimensiuni (HxLxA): 5 x 30 x 52 cm
- Greutate brută: 4,6 kg
- Culoare: negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 2900 W |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator mare | 1700 W |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Inaltime | 5 cm |
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Garanție | 24 luni |