
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: Electric
- 2 zone de încălzire Highlite: mică: ø14,5 cm/1200 W, mare (dublă): ø18 cm/1700 W
- Comandă: tactilă
- Elemente de încălzire/arzătoare: 2/0
- Blocare pentru copii
- Fără margine
- Indicator de căldură reziduală
- Dimensiuni (HxLxA): 47,5 x 29 x 51 cm
- Culoare: negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă |
| Putere | 2900 W |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator mare | 1700 W |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Inaltime | 47.5 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Garanție | 24 luni |