
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: Combinat
- Elemente de încălzire/arzătoare:
Zona de gătit din față stânga: 2700 W / ø10 cm
Zona de gătit din spate stânga: 1900 W / ø7 cm
Zona de gătit din față dreapta: 1200 W / ø14,5 mm
Zona de gătit din spate dreapta: 1800 W / ø18 cm
- Comandă: mecanică
- Aprindere electronică a arzătoarelor cu gaz
- Indicator de căldură reziduală
- Poate fi utilizat cu propan-butan și metan
- Sistem de siguranță: Control al gazului
- Grătare din fontă
- Dimensiuni (HxLxA): 4 x 58 x 51 cm
- Culoare: negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă |
| Putere | 7600 W |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar arzatoare | 4 |
| Inaltime | 4 cm |
| Latime | 58 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Garanție | 24 luni |