- -7,16 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică |
| Putere | 2900 W |
| Functii | Temporizator |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Numar zone gatire | 2 |
| Putere arzator mare | 1.8 kW |
| Putere arzator mic | 1.7 kW |
| Tip arzator | Disc |
| Latime | 27 cm |
| Adancime | 49 cm |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Garanție | 60 μήνες |