- -38,44 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1750 W |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Sistem anti-alunecare, Rece în atingere |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital, Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 5.5 l |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 32 cm |
| Garantie | 24 luni |