- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru / gri |
| Putere | 2460 W |
| Numarul de programe | 7 |
| Caracteristici de securitate | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Tipul de prajire | Standard, Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 3.8 Kg |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 42 cm |
| Greutate | 11.7 Kg |
| Culoare | Negru, Gri |
| Garantie | 2 ani |