- -20,91 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 11 |
| Caracteristici de securitate | Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 1.400 Kg |
| Inaltime | 32 cm |
| Latime | 36 cm |
| Lungime | 29.7 cm |
| Greutate | 5.44 Kg |
| Garantie | 24 luni |