Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 12 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată, Întrerupeți programul |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 75° - 205°C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 2.300 Kg |
| Inaltime | 35.2 cm |
| Latime | 32.7 cm |
| Lungime | 29.7 cm |
| Greutate | 6.2 Kg |
| Garantie | 24 luni |