(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 11 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 0 - 205 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 6.2 l |
| Capacitatea alimentara | 2.300 Kg |
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 32.1 cm |
| Lungime | 37.2 cm |
| Garantie | 24 luni |