- -51,13 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 12 |
| Caracteristici de securitate | Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Fereastră de observare, Mânere rece, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic, Digital |
| Spectrul temperaturii de tur | 25 - 230 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 3.000 Kg |
| Inaltime | 41.7 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 36.8 cm |
| Lungimea cablului | 0.9 m |
| Garantie | 24 luni |